Младиот и талентиран пејач Тони Андреев денеска ќе има свој настап во реномираниот ресторан Еквилибриум во скопската населба Аеродром.

Од менаџментот на овој ценет ресторан најавуваат вистински спектакл и уживање за сите сетила. Ве очекува највкусна храна подготвена од вистински кујнски мајстори, совршени пијалаци и феноменална изведба на популарниот Тони Андреев.

Поради мерките за заштита, присуството е овозможено исклучиво со доказ за вакцинација. Капацитетот е исполнет уште неколку дена пред настапот.