Anti Aging Center by Promoitalia подарува Teosyal Kiss филер за совршени усни

Најдобриот центар против стареење во Македонија, Anti Aging Center by Promoitalia, подарува филер за усни Teosyal Kiss во вредност од 15.000 денари.

Учествувајте во наградната игра и добијте ги совршените усни кои ги посакувате.

Во продолжение се околу наградната игра:

 

View this post on Instagram

 

ПОДАРУВАМЕ СОВРШЕНИ УСНИ 💋 Освој Teosyal Kiss филер од 1ml и имај ги совршените усни кои ги посакуваш 💜 Што треба да направиш? ➡️ следи го нашиот профил @antiagingmk ➡️ означи пријателка во коментар на оваа објава Наградната игра трае до понеделник 04.02.2019! #promoitalialips✨💉👄 #promoitaliabeauty✨👸 #lips #promoitalia #antiaging #center #skopje #macedonia #antiagingmk #promoitaliaskopje #promoitaliamacedonia🇲🇰 #promoitaliaworldwide #инстаграм #инстаграмџии #инстаграмџики #фотонаденот #фотонанеделата

A post shared by ᴘʀᴏᴍᴏɪᴛᴀʟɪᴀ ᴀɴᴛɪ ᴀɢɪɴɢ ᴄᴇɴᴛᴇʀ (@antiagingmk) on