Карлеуша: Ова го чекавме!

Скандалот дојде и си отиде, сега е време за музика? Се уште не!

Јелена Карлеуша се повлече од медиумите откако излезе скандалот со фудбалерот Огњен Врањеш.

Сепак, се појави на доделувањето на музичките награди во Арена каде зема признание за колаборација на годината со колегата Аца Лукас за „Bankina“, но и ја искористи приликата да се осврне на се што се случуваше во последниов месец.

Јелена го започна настапот со драматична снимка на кое ја гледаме како безживотно лежи преку знак на кој е прецртан зборот „Живот“.

Погледнете како тоа изгледа: