Наташа Беквалац со моќен настап (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Наташа Беквалац настапи на доделувањето на првите регионални музички награди и ја воодушеви публиката.

Настапот кој пејачката го посвети на жените, ги одушеви дури и мажите!

„Мала плава“ изведе неколку свои нумери, а започна со песната „Ponovo“.

Во продолжение погледнете го моќниот настап: