Промоиталиа повторно изненадува – нова линија на производи

По повод својот 5-ти роденден „Anti Aging Centar by Promoitalia“ одлучи повторно да ја изненади јавноста со нова линија на производи.

Се работи за производите TRIX.

Прва линија на ензимски пилинзи, збогатена со силни антиоксиданси, погодни за сите типови на кожа.

Овие три специфични производи се наменети за лице, гради и стрии.  Активни, сигурни и ефикасни формулации за домашна употреба.

Ново! Ново! Ново!~~~~~~~~~~~~~~По повод 5 роденден на нашиот Центар, Ви ја претставуваме новата линија на…

Gepostet von Anti Aging Center by Promoitalia am Sonntag, 10. Mai 2020