Сакате совршен настан со кој ќе ги воодушевите гостите? Еве ја нашата препорака…

Организирате настан? Ви требаат шатори, маси и столчиња?

Изберете квалитет, префинетост и професионалност, дозволете Party Tenda Sator да се погрижат за Вас.

За секаков вид на настани (родендени, годишници, веридби, свадби).

Издаваат професионални шатори, маси, столови, високи маси. Доставата е низ цела Македонија.

Информации и резервации на телефонскиот број 078/661 – 661, како и на профилите на Инстаграм: partytenda_sator и Фејсбук: Party Tenda Sator