Саша Ковачевиќ има нов имиџ – погледнете каква боја на коса има!

Најпопуларниот балкански пејач, Саша Ковачевиќ ги изненади своите пријатели и фанови со својот нов имиџ.

Имено, Ковачевиќ за боја на својата коса избра жолто-златна нијанса која мора да признаеме дека одлично му прилега, иако не сме навикнати на вакви промени кај него.

Неговиот пријател Тони Андреев кој исто така е пејач, ги сподели фотографиите на своите социјални мрежи и повика на гласање.

Како ви се допаѓа новиот имиџ на Саша Ковачевиќ?!