Совршен почеток на летото со „Промоиталиа“

Брендот кој создава нови стандарди за убавина во Македонија, „Промоиталиа“ ја објави својата фантастична понуда за првиот месец од летото – месец јуни.

Револуционерната патентирана процедура PRP со која преку вбризгување на прочистена плазма од вашата крв ќе ги измазните брчките, ќе го освежите тенот и трајно ќе ги избришете сите стрии. За максимален ефект од овој третман, се препорачуваат три последователни третмани, по еден месечно, а сега со јунската понуда имате комплетен пакет од три третмани за само 18.000 денари.

Совршени усни со најквалитетниот филер на пазарот – Teosyal KISS 1ml за 13.000 денари, 10 антицелулитни масажи со пилинг 3.000 денари и уште многу други процедури со супер попуст.

Во јуни, дојдете во „Промоиталиа“! Јавете се веднаш на 02 313 1316 и закажете БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА.