Вук Моб ја запроси девојката на концерт

Познатиот Вук Моб ја запроси својата девојка Оливера, пред повеќе од илјада луѓе кои се собраа на празничниот концерт во Белград.

Неговата избраничка кажа „ДА“, а еве како изгледаше сцената:

View this post on Instagram

Rekla je da! ❤️❤️❤️ @oliverakonatar

A post shared by Vuk Mob (@iamvukmob) on