Здрави и неодоливо вкусни: путер и какао крем од Fitness House!

Најдобриот скопски ресторан каде може да најдете здрава и фит храна – „Fitness House“ на своите потрошувачи им ги претстави двата нови производи: Целосно природен и без конзерванси протеински крем од какао и лешник и путер од кикирики.

Производите може да ги купите во Fitness House или преку нивната онлајн продавница од каде вршат достава до вашиот дом.

Нарачајте веднаш и уживајте во здравите и неодоливо вкусни производи на www.fitnesshouse.mk.