Wednesday, July 17, 2024
25.8 C
Skopje

ВЕСТИ

СПОРТ

МАГАЗИН

МАКЕДОНИЈА

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ

Момче се самозадоволувало на кејот на Вардар, го пријавила 47-годишна скопјанка

Момче се самозадоволувало на кејот на Вардар, го пријавила 47-годишна скопјанка – На 16.07.2024 во 20.40 часот во СВР Скопје 47-годишна скопјанка пријавила дека на...
- Реклама -

Поврзи се

102,681FansLike
13,821FollowersFollow
-Реклама-Google search engineGoogle search engine