Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Нападнат скопјанец, му барале пари и го тепале

-Реклама-

Реклама

На 25.03.2022 во 19:30 часот во Полициската станица Гази Баба, Т.Р.(50) од Скопје пријавил дека во 18:30 часот на ул.„Перо Наков“ бил физички нападнат од А.М. и А.К., двајцата од Скопје.

-Реклама-

Според пријавеното, тие претходно му побарале пари кои наводно им ги должел.

-Реклама-

Се работи на расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Нападнат скопјанец, му барале пари и го тепале

-Реклама-

Реклама

На 25.03.2022 во 19:30 часот во Полициската станица Гази Баба, Т.Р.(50) од Скопје пријавил дека во 18:30 часот на ул.„Перо Наков“ бил физички нападнат од А.М. и А.К., двајцата од Скопје.

Според пријавеното, тие претходно му побарале пари кои наводно им ги должел.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО