Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

Возејќи го прегазил својот внук

-Реклама-

Реклама

Вчера околу 13.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ со тешки телесни повреди бил донесен малолетник од Скопје.

-Реклама-

-Реклама-

Полициски службеници излегле на местото и било констатирано дека во дворно место од семејниот дом на ул.„Методија Андонов Ченто“ малолетникот бил удрен со патничко возило „форд фокус“ од неговиот чичко В.Ф.(26), додека се враќал наназад.

Увид бил извршен од екипа од СВР Скопје.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Возејќи го прегазил својот внук

-Реклама-

Реклама

Вчера околу 13.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ со тешки телесни повреди бил донесен малолетник од Скопје.

Полициски службеници излегле на местото и било констатирано дека во дворно место од семејниот дом на ул.„Методија Андонов Ченто“ малолетникот бил удрен со патничко возило „форд фокус“ од неговиот чичко В.Ф.(26), додека се враќал наназад.

Увид бил извршен од екипа од СВР Скопје.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО