Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

ТАЖНА ВЕСТ ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА: Денеска почина младиот македонски диџеј Чипуровски

-Реклама-


Денес тажна вест ја потресе Македонија.

Реклама

-Реклама-

Нѐ напушти младиот македонски диџеј Чипуровски, роден во Битола.

-Реклама-

Од него со потресни зборови се прости и неговиот пријател. Во продолжение погледнете што напиша тој :

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ТАЖНА ВЕСТ ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА: Денеска почина младиот македонски диџеј Чипуровски

-Реклама-


Денес тажна вест ја потресе Македонија.

Реклама

Нѐ напушти младиот македонски диџеј Чипуровски, роден во Битола.

Од него со потресни зборови се прости и неговиот пријател. Во продолжение погледнете што напиша тој :

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО