Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

Малолетник повреден од дијабола испукана од воздушна пушка

-Реклама-


На 26.03.2022 во 17:25 часот во Полициската станица Пробиштип било пријавено дека во Итна медицинска помош со повреда бил донесен малолетник од Пробиштип.

Според пријавеното, повредата настанала од испукана дијабола од воздушна пушка.

Се работи на расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Малолетник повреден од дијабола испукана од воздушна пушка

-Реклама-


На 26.03.2022 во 17:25 часот во Полициската станица Пробиштип било пријавено дека во Итна медицинска помош со повреда бил донесен малолетник од Пробиштип.

Според пријавеното, повредата настанала од испукана дијабола од воздушна пушка.

Се работи на расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО