Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Нападнат доставувач во Скопје, му ги одземале парите и производите

-Реклама-


На 27.03.2022 во 01:10 часот во Полициската станица Центар, Ј.М.(41) од Скопје, вработен како доставувач, пријавил дека околу 00:10 часот на ул.„Благој Давков“ едно лице со закана му одзело пари и производи за достава.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Нападнат доставувач во Скопје, му ги одземале парите и производите

-Реклама-


На 27.03.2022 во 01:10 часот во Полициската станица Центар, Ј.М.(41) од Скопје, вработен како доставувач, пријавил дека околу 00:10 часот на ул.„Благој Давков“ едно лице со закана му одзело пари и производи за достава.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО