Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeВЕСТИТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Утрово во Скопје e прегазен велосипедист

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Утрово во Скопје e прегазен велосипедист

-Реклама-


Tешка сообраќајна несреќа која се случи утрово на раскрсницата кај Тутунскиот комбинат во Скопје.

Според очевидци на настанот едно лице со возилото на Брзата помош е пренесено во болница, а велосипедот e целосно уништен.

Полицијата во моментов врши увид на местото, а повеќе информации за несреќата се очекуваат во текот на денешниот ден.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА: Утрово во Скопје e прегазен велосипедист

Реклама


Tешка сообраќајна несреќа која се случи утрово на раскрсницата кај Тутунскиот комбинат во Скопје.

Според очевидци на настанот едно лице со возилото на Брзата помош е пренесено во болница, а велосипедот e целосно уништен.

Полицијата во моментов врши увид на местото, а повеќе информации за несреќата се очекуваат во текот на денешниот ден.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО