Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeМАКЕДОНИЈАВработена во банка во Скопје нападната од колега

Вработена во банка во Скопје нападната од колега

-Реклама-


На 30.03.2022 во 14:40 часот во Полициската станица Центар, Л.Ѓ.(56) од Скопје пријавила дека околу 13:50 часот на нејзиното работно место во банка на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање, била физички нападната од колегата И.И.(61).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Вработена во банка во Скопје нападната од колега

Реклама


На 30.03.2022 во 14:40 часот во Полициската станица Центар, Л.Ѓ.(56) од Скопје пријавила дека околу 13:50 часот на нејзиното работно место во банка на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање, била физички нападната од колегата И.И.(61).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО