Sunday, September 24, 2023
18.8 C
Skopje
HomeЗАБАВАСинот на Бекам ќе има правила на венчавката: Забрането гостите да користат...

Синот на Бекам ќе има правила на венчавката: Забрането гостите да користат мобилни телефони!

-Реклама-


Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам на 9 април ќе се ожени со  Никола Пелц, а во јавноста секој ден се појавуваат нови детали за венчавката.

Имено, кум на венчавката на  требало да биде музичарот Елтон Џон, но тој наводно во тоа време ќе биде на долго планираната турнеја.

 

Меѓу познатите гости ќе бидат Гордон Ремзи, поранешните Спајс Грлс, актерката Ева Лонгорија, синот на Мадона, Роко Ричи и други, пренесува „Mirror“.

На сите гости ќе им биде забрането да ги користат своите мобилни телефони за време на церемонијата, а првите фотографии од невестата и младоженецот ќе бидат ексклузивно дадени на „Vogue“.

Да потсетиме, Бруклин и Никола почнаа да се забавуваат во 2019 година, а само една година подоцна, во јули 2020 година, ја објавија својата свршувачка и оттогаш се чини дека интересот на јавноста за нивната венчавка не престана.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Синот на Бекам ќе има правила на венчавката: Забрането гостите да користат мобилни телефони!

Реклама


Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам на 9 април ќе се ожени со  Никола Пелц, а во јавноста секој ден се појавуваат нови детали за венчавката.

Имено, кум на венчавката на  требало да биде музичарот Елтон Џон, но тој наводно во тоа време ќе биде на долго планираната турнеја.

 

Меѓу познатите гости ќе бидат Гордон Ремзи, поранешните Спајс Грлс, актерката Ева Лонгорија, синот на Мадона, Роко Ричи и други, пренесува „Mirror“.

На сите гости ќе им биде забрането да ги користат своите мобилни телефони за време на церемонијата, а првите фотографии од невестата и младоженецот ќе бидат ексклузивно дадени на „Vogue“.

Да потсетиме, Бруклин и Никола почнаа да се забавуваат во 2019 година, а само една година подоцна, во јули 2020 година, ја објавија својата свршувачка и оттогаш се чини дека интересот на јавноста за нивната венчавка не престана.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО