Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeВЕСТИОграбена спортска обложувалница во Скопје

Ограбена спортска обложувалница во Скопје

-Реклама-


На 07.04.2022 во 17:59 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на улица „Благоја Стефковски“ две лица со закана кон вработениот одзеле пари и предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Ограбена спортска обложувалница во Скопје

Реклама


На 07.04.2022 во 17:59 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на улица „Благоја Стефковски“ две лица со закана кон вработениот одзеле пари и предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО