Monday, March 4, 2024
9.8 C
Skopje

Седумнаесет годишна охриѓанка физички нападната од познаник кој пред неколку месеци се обидел да ја злоставува

-Реклама-
-Реклама-

На 28.08.2022 во 22,00 часот во Полициска станица Охрид, 17 годишна охриѓанка пријавила дека во aприл 2022 во близина на маркет во Охрид А.Ј. (кого го познавала од претходно) физички ја нападнал и ја бакнувал, а се обидел и да ја допира по телото, но тaа го спречила и се оддалечила од местото на настанот.


Потоа во јуни 2022 година во угостителски објект во Охрид А.Ј. физички ја нападнал. За настанот е известен јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот. (МИА)

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Седумнаесет годишна охриѓанка физички нападната од познаник кој пред неколку месеци се обидел да ја злоставува

Реклама

На 28.08.2022 во 22,00 часот во Полициска станица Охрид, 17 годишна охриѓанка пријавила дека во aприл 2022 во близина на маркет во Охрид А.Ј. (кого го познавала од претходно) физички ја нападнал и ја бакнувал, а се обидел и да ја допира по телото, но тaа го спречила и се оддалечила од местото на настанот.


Потоа во јуни 2022 година во угостителски објект во Охрид А.Ј. физички ја нападнал. За настанот е известен јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот. (МИА)

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО