Sunday, June 16, 2024
29.8 C
Skopje

Урнебесно видео: Пијан навивач падна од трибина, па направи шоу

-Реклама-


По натпреварот меѓу Баерн Минхен и Вилјареал (1-1) свое шоу имаше еден навивач, кој очигледно беше во алкохолизирана состојба.

Расположениот навивач падна од трибините, но и покрај тоа продлжи да прави шоу.

Погледнете во продолжение како изгледаше тоа:

Реклама

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Урнебесно видео: Пијан навивач падна од трибина, па направи шоу

-Реклама-


По натпреварот меѓу Баерн Минхен и Вилјареал (1-1) свое шоу имаше еден навивач, кој очигледно беше во алкохолизирана состојба.

Расположениот навивач падна од трибините, но и покрај тоа продлжи да прави шоу.

Погледнете во продолжение како изгледаше тоа:

Реклама

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО