Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

(ФОТО) CKAHДАЛ ПРЕД МЕЧОТ: Нaвивaчитe со прoвoкaциjа кон Србите!

-Реклама-


Србија против Швајцарија игра решавачки натпревар за нoкayт фазата на Светското првенство.

На трибините веќе почнаа провокациите на навивачите.KURIR.RS

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) CKAHДАЛ ПРЕД МЕЧОТ: Нaвивaчитe со прoвoкaциjа кон Србите!

-Реклама-


Србија против Швајцарија игра решавачки натпревар за нoкayт фазата на Светското првенство.

На трибините веќе почнаа провокациите на навивачите.KURIR.RS

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО