Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeЖИВОТЗгодна баба предизвика xaoc на социјалните мрежи: Напиша оглас на кој доби...

Згодна баба предизвика xaoc на социјалните мрежи: Напиша оглас на кој доби бpyтални пораки!

-Реклама-Тифани се нарекува себеси „жешка баба“, се занимава со фитнес и објавува провокативна содржина на социјалните мрежи
Многу баби станаа популарни благодарение на комбинацијата на социјалните мрежи и нивниот младешки изглед, а меѓу нив дефинитивно е и Андреа Саншајн една од најпознатите баби, чија појава на 53 години ги полуде мажите на половина нејзина возраст, но и Тифани. Никол, која има 40 години и која со својата реклама воодушеви многумина.
Тифани се нарекува себеси „жешка баба“, се занимава со фитнес и објавува провокативна содржина на социјалните мрежи. Таа објавува фотографии во стајлинзи кои предизвикуваат бурни реакции, а сака да покаже како од баба преку ден се претвора во заводничка навечер. Гуглала негативни коментари, а со огласот што ја објавила предизвикала уште повеќе.@tiffnicole143 Thank you all for the ideas! What do you think? #tryonhaul #style #fypシ #tryonhaul ♬ original sound – Rebecca


Ја следат 811.000 луѓе, а на своите следбеници им порача дека повеќе не сака да биде сама и го објави огласот. Во бањарка, без шминка и со несредена коса прашала:
– Кој сака да ми биде дечко? Пријавите се отворени, прифаќам понуди.
Потоа се претстави во уредно издание, нагласувајќи дека никој не може да и ја „уништи“ самодовербата.
Иако имаше мажи кои веднаш ја прашаа каде да се пријави, Тифани доби повеќе негативни коментари, особено од посилниот пол.
Мажите напишале дека нема причина да се уверува дека е убава, и дека ваквото однесување не е соодветно за жена на нејзина возраст.@tiffnicole143

♬ original sound – Iko Sola


espreso.co.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Згодна баба предизвика xaoc на социјалните мрежи: Напиша оглас на кој доби бpyтални пораки!

РекламаТифани се нарекува себеси „жешка баба“, се занимава со фитнес и објавува провокативна содржина на социјалните мрежи
Многу баби станаа популарни благодарение на комбинацијата на социјалните мрежи и нивниот младешки изглед, а меѓу нив дефинитивно е и Андреа Саншајн една од најпознатите баби, чија појава на 53 години ги полуде мажите на половина нејзина возраст, но и Тифани. Никол, која има 40 години и која со својата реклама воодушеви многумина.
Тифани се нарекува себеси „жешка баба“, се занимава со фитнес и објавува провокативна содржина на социјалните мрежи. Таа објавува фотографии во стајлинзи кои предизвикуваат бурни реакции, а сака да покаже како од баба преку ден се претвора во заводничка навечер. Гуглала негативни коментари, а со огласот што ја објавила предизвикала уште повеќе.@tiffnicole143 Thank you all for the ideas! What do you think? #tryonhaul #style #fypシ #tryonhaul ♬ original sound – Rebecca


Ја следат 811.000 луѓе, а на своите следбеници им порача дека повеќе не сака да биде сама и го објави огласот. Во бањарка, без шминка и со несредена коса прашала:
– Кој сака да ми биде дечко? Пријавите се отворени, прифаќам понуди.
Потоа се претстави во уредно издание, нагласувајќи дека никој не може да и ја „уништи“ самодовербата.
Иако имаше мажи кои веднаш ја прашаа каде да се пријави, Тифани доби повеќе негативни коментари, особено од посилниот пол.
Мажите напишале дека нема причина да се уверува дека е убава, и дека ваквото однесување не е соодветно за жена на нејзина возраст.@tiffnicole143

♬ original sound – Iko Sola


espreso.co.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО