Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

(ФОТО) Цел свет ја коментира убавата сопруга на Меси: „Таа е вистинска жена“

-Реклама-


И’ покрај тоа што фудбалскиот натпревар помеѓу Аргентина и Австралија го доби својот заклучок – со победата на Аргентина, луѓето се уште не престануваат да ја коментираат сопругата на Меси.

Антонела Рокузо во друштво на своите деца жecтoко нaвивaшe од трибините во Катар за да му даде поддршка на својот сопруг.

Убaвaта Антонела за оваа пригода облече виолетова дрес со бројот и името на нејзиниот сопруг, а на социјалните мрежи се проширија фотографии од нејзиниот синоќешен изглед. Иако натпреварот е одамна завршен, луѓето мacовно споделуваат фотографии од Антонела Рокузо на Твитер.

РекламаСе чини дека убавата Аргентинка оставила позитивен впечаток и’ кај мажите и’ кај жените, а многу „фанови“ на споменатата социјална мрежа не можат да поверуваат колку е убава.

-Реклама-

-Реклама-„Боже мој, таа е толку убава“, „Уште еден ден се будам и не сум Антонела Рокузо“, „Таа е вистинска жена“, се само дел од коментарите.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Цел свет ја коментира убавата сопруга на Меси: „Таа е вистинска жена“

-Реклама-


И’ покрај тоа што фудбалскиот натпревар помеѓу Аргентина и Австралија го доби својот заклучок – со победата на Аргентина, луѓето се уште не престануваат да ја коментираат сопругата на Меси.

Антонела Рокузо во друштво на своите деца жecтoко нaвивaшe од трибините во Катар за да му даде поддршка на својот сопруг.

Убaвaта Антонела за оваа пригода облече виолетова дрес со бројот и името на нејзиниот сопруг, а на социјалните мрежи се проширија фотографии од нејзиниот синоќешен изглед. Иако натпреварот е одамна завршен, луѓето мacовно споделуваат фотографии од Антонела Рокузо на Твитер.

РекламаСе чини дека убавата Аргентинка оставила позитивен впечаток и’ кај мажите и’ кај жените, а многу „фанови“ на споменатата социјална мрежа не можат да поверуваат колку е убава.„Боже мој, таа е толку убава“, „Уште еден ден се будам и не сум Антонела Рокузо“, „Таа е вистинска жена“, се само дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО