Sunday, June 16, 2024
29.8 C
Skopje

ТЕЛОТО ДАДЕНО НА ОБДУКЦИЈА: Пронајдено починато лице во близина на реката Лепенец

-Реклама-


На 03.12.2022 во 09.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Орман, скопско, во близина на реката Лепенец, на место викано „Лески“, било пронајдено тело на починато лице, информираат од МВР.

Полициски службеници извршиле увид, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ТЕЛОТО ДАДЕНО НА ОБДУКЦИЈА: Пронајдено починато лице во близина на реката Лепенец

-Реклама-


На 03.12.2022 во 09.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Орман, скопско, во близина на реката Лепенец, на место викано „Лески“, било пронајдено тело на починато лице, информираат од МВР.

Полициски службеници извршиле увид, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО