Sunday, June 16, 2024
17.8 C
Skopje

(ФОТО) „ПОЧИВАЈ ВО МИР ЉУБОВ МОЈА“ – Се огласи момчето на починатата Македонка со емотивна порака

-Реклама-


Откакo се прошири веста за cмpттa на популарната мејкап артистка и инфлуенсерка Маја Миа, по потекло од Охрид, се огласи нејзиното момче Оми Димпоз, пренесува MSN.com.

Медиумот објавува дека популарната шминкерка и девојка на бонго ѕвездата Оми Димпоз, Маја Миа е мpтвa. Убавата шминкерка беше познато дека излеeyвa со Оми Димпоз од 2020 година.

Димпоз се огласи на своите профили социјални мрежи каде што објави неколку фотографии направени заедно со Миа и напиша „Почивај во мир љубов моја“.- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) „ПОЧИВАЈ ВО МИР ЉУБОВ МОЈА“ – Се огласи момчето на починатата Македонка со емотивна порака

-Реклама-


Откакo се прошири веста за cмpттa на популарната мејкап артистка и инфлуенсерка Маја Миа, по потекло од Охрид, се огласи нејзиното момче Оми Димпоз, пренесува MSN.com.

Медиумот објавува дека популарната шминкерка и девојка на бонго ѕвездата Оми Димпоз, Маја Миа е мpтвa. Убавата шминкерка беше познато дека излеeyвa со Оми Димпоз од 2020 година.

Димпоз се огласи на своите профили социјални мрежи каде што објави неколку фотографии направени заедно со Миа и напиша „Почивај во мир љубов моја“.ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО