Sunday, September 24, 2023
18.8 C
Skopje
HomeЗАБАВА(ВИДЕО) МРЕЖИТЕ ГОРAT: Се појавија морничави снимки од Александра Николиќ: ЈАВНОСТА Е...

(ВИДЕО) МРЕЖИТЕ ГОРAT: Се појавија морничави снимки од Александра Николиќ: ЈАВНОСТА Е ВО ШОК

-Реклама-Александра Николиќ ги почести гледачите на реалното шоу Задруга со сочна сцена во соблекувалната на вилата, која некои ги воодушеви, а други згрози.

Имено, во секој агол на имотот, камерите понекогаш снимаат работи кои не се за јавноста. На Тикток кружи клип кој ги згрози корисниците на оваа социјална мрежа.

На таа снимка се гледа како Александра Николиќ со прстите пика нешто околу дното додека се пресоблекува, а потоа во еден момент ги донела прстите до устата.

– Алекс става нешто од задникот во устата. Погледнете ги нејзините раце кога ќе помине оваа во сино – прочитајте го коментарот во описот на видеото.

Постои можност снимката да е само од незгоден агол и Александра да не направила ништо. Сепак, гледачите го сфатија ова како нејзина грешка и ја критикуваа во коментарите.
@adjustedintrovert #fyp #viraltiktok #zadruga6 #filipcar #zadruga6 #dalilamujic #balkan #viralvideo #fypシ #zadrugamaja #viral ♬ original sound – Adjusted Introvertalo.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) МРЕЖИТЕ ГОРAT: Се појавија морничави снимки од Александра Николиќ: ЈАВНОСТА Е ВО ШОК

РекламаАлександра Николиќ ги почести гледачите на реалното шоу Задруга со сочна сцена во соблекувалната на вилата, која некои ги воодушеви, а други згрози.

Имено, во секој агол на имотот, камерите понекогаш снимаат работи кои не се за јавноста. На Тикток кружи клип кој ги згрози корисниците на оваа социјална мрежа.

На таа снимка се гледа како Александра Николиќ со прстите пика нешто околу дното додека се пресоблекува, а потоа во еден момент ги донела прстите до устата.

– Алекс става нешто од задникот во устата. Погледнете ги нејзините раце кога ќе помине оваа во сино – прочитајте го коментарот во описот на видеото.

Постои можност снимката да е само од незгоден агол и Александра да не направила ништо. Сепак, гледачите го сфатија ова како нејзина грешка и ја критикуваа во коментарите.
@adjustedintrovert #fyp #viraltiktok #zadruga6 #filipcar #zadruga6 #dalilamujic #balkan #viralvideo #fypシ #zadrugamaja #viral ♬ original sound – Adjusted Introvertalo.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО