Tuesday, February 27, 2024
14.8 C
Skopje
spot_img

Пронајден починат скопјанец на паркинг, ова се деталите

-Реклама-


На 15.12.2022 во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг простор на ул.„Хаџи Јован Шишков“ бил пронајден починат З.Ѓ.(67) од Скопје, за кого претходно било пријавен дека се оддалечил од домот.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

Пронајден починат скопјанец на паркинг, ова се деталите

Реклама


На 15.12.2022 во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг простор на ул.„Хаџи Јован Шишков“ бил пронајден починат З.Ѓ.(67) од Скопје, за кого претходно било пријавен дека се оддалечил од домот.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО