Tuesday, July 16, 2024
25.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Цел живот користиме ХЕФТАЛКА, а малкумина ја знаат оваа СКРИЕНА ОПЦИЈА

-Реклама-


Најкласичниот и најпопуларниот тип на спојувач што се користи денес е хефталка, но малкумина ги знаат сите опции што ги има. Видеото кое открива скриена функција на оваа ставка ги преплави социјалните мрежи и има неверојатни 20 милиони прегледи.

Криста Мари објави видео наречено „Може ли некој да објасни што е поентата?“, а потоа покажа за што се работи.

Погледнете:

@kristamarie1982 Can someone explain what the point is 🤷🏻‍♀️ #innyoroutty #fyp #foryoupage #todayyearsold ♬ original sound – Krista Marie
Реклама

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Цел живот користиме ХЕФТАЛКА, а малкумина ја знаат оваа СКРИЕНА ОПЦИЈА

-Реклама-


Најкласичниот и најпопуларниот тип на спојувач што се користи денес е хефталка, но малкумина ги знаат сите опции што ги има. Видеото кое открива скриена функција на оваа ставка ги преплави социјалните мрежи и има неверојатни 20 милиони прегледи.

Криста Мари објави видео наречено „Може ли некој да објасни што е поентата?“, а потоа покажа за што се работи.

Погледнете:

@kristamarie1982 Can someone explain what the point is 🤷🏻‍♀️ #innyoroutty #fyp #foryoupage #todayyearsold ♬ original sound – Krista Marie
Реклама

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО