Tuesday, July 23, 2024
33.8 C
Skopje

(ФОТО) Ивана Кнол се врати дома па се пожали: „Еден зимски ден ми е премногу, каде да отпатувам?“

-Реклама-


Ивана Kнол (30) се врати од сончеваиот Катар во Загреб, каде температурите доста ја изненадија.

Aтpaктивната навивачка им се пожали на своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

– Еден зимски ден во Европа ми е премногу. Која е мојата следна дестинација – праша таа.

Таа добила покани од нејзините фанови за различни дестинации – Аргентина, Бразил, Индија, Турција…

Реклама

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Ивана Кнол се врати дома па се пожали: „Еден зимски ден ми е премногу, каде да отпатувам?“

-Реклама-


Ивана Kнол (30) се врати од сончеваиот Катар во Загреб, каде температурите доста ја изненадија.

Aтpaктивната навивачка им се пожали на своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

– Еден зимски ден во Европа ми е премногу. Која е мојата следна дестинација – праша таа.

Таа добила покани од нејзините фанови за различни дестинации – Аргентина, Бразил, Индија, Турција…

Реклама

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО