Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

(ВИДЕО) СЕКА АЛЕКСИЌ НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ИНЕНАДУВА: Погледнете ШТО НАПРАВИ на снимањето на нејзиниот нов спот

-Реклама-Знаете дека за мене публиката е секогаш на прво место. Бидејќи имаше голем интерес за мојата втора песна од албумот „Диско Сека“, решив што поскоро да ја снимам“, изјави Сека.
Сека Алексиќ во последно време речиси и не спие.
Имено, пејачката напорно работи на новиот проект „Диско Сека“, а судејќи според задоволната публика како и погледите на платформата You Tube, целата напорна работа се исплатела.
Сепак, Сека не престанува да воодушевува. Имено, пејачката малку порано решила да ги израдува своите фанови со втората по ред песна „Voli me, ne voli“ која ќе излезе на 30 декември и која никого нема да остави рамнодушен.
Сека сакала да ја изненади публиката со својот нов сингл, а како што вели не и било тешко да сними спот со својот тим со кој повторно ќе ги помести границите.
– Знаете дека за мене публиката е секогаш на прво место. Бидејќи имаше голем интерес за мојата втора песна од албумот „Диско Сека“, решив што поскоро да ја снимам, за публиката да биде задоволна. Изненадување е и тоа што го криев до денес и се надевам дека ќе ги остварам очекувањата – изјави пејачката.
Сека на својот Тик Ток објави само дел од снимањето на видеото, а како течело снимањето погледнете на следниот линк:@seka_aleksic Jao kao gimnasticarka 👻 video @Stanislav Zakić #pridjiakosmes #sekaalekic #viral #tiktok #video #styling #discoseka ♬ Pridji ako smes – Seka Aleksić
Реклама


espreso.co.rs

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) СЕКА АЛЕКСИЌ НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ИНЕНАДУВА: Погледнете ШТО НАПРАВИ на снимањето на нејзиниот нов спот

-Реклама-Знаете дека за мене публиката е секогаш на прво место. Бидејќи имаше голем интерес за мојата втора песна од албумот „Диско Сека“, решив што поскоро да ја снимам“, изјави Сека.
Сека Алексиќ во последно време речиси и не спие.
Имено, пејачката напорно работи на новиот проект „Диско Сека“, а судејќи според задоволната публика како и погледите на платформата You Tube, целата напорна работа се исплатела.
Сепак, Сека не престанува да воодушевува. Имено, пејачката малку порано решила да ги израдува своите фанови со втората по ред песна „Voli me, ne voli“ која ќе излезе на 30 декември и која никого нема да остави рамнодушен.
Сека сакала да ја изненади публиката со својот нов сингл, а како што вели не и било тешко да сними спот со својот тим со кој повторно ќе ги помести границите.
– Знаете дека за мене публиката е секогаш на прво место. Бидејќи имаше голем интерес за мојата втора песна од албумот „Диско Сека“, решив што поскоро да ја снимам, за публиката да биде задоволна. Изненадување е и тоа што го криев до денес и се надевам дека ќе ги остварам очекувањата – изјави пејачката.
Сека на својот Тик Ток објави само дел од снимањето на видеото, а како течело снимањето погледнете на следниот линк:@seka_aleksic Jao kao gimnasticarka 👻 video @Stanislav Zakić #pridjiakosmes #sekaalekic #viral #tiktok #video #styling #discoseka ♬ Pridji ako smes – Seka Aleksić
Реклама


espreso.co.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО