Sunday, June 16, 2024
17.8 C
Skopje

ФОТО: Ја „исфрлиле“ од теретана, причината ќе ве шокира!

-Реклама-Ширлс Ларсон била членка во теретана шест години, но откако била фатена како се фотографира за Инстаграм за време на тренинг, ја исфрлиле, а тоа брзо го споделила на својот Твитер профил, предизвикувајќи огромна бура од реакции.
Имено, таа била исфрлена од теретаната откако на социјалните мрежи објавила свои секси фотографии кои биле опишани како „невкусни“. Таа на фотографијата носи спортски градник и шорцеви како и на повеќето фотографии кои ги направила во теретана додека вежбала.
Таа потоа објавила серија фотографии на Инстаграм во истата секси облека за вежбање и напишала:
„Еве ме во мојата нова теретана, вртам нов лист“.

Во објавата на Инстаграм, Ширлс продолжила да пишува за инцидентот, објаснувајќи дека реакцијата на персоналот е повеќе од невкусна, пишува „Daily Star“.
„Слободна сум, друштвена, имам добар однос кон себе и свесна сум дека сум таква каква што сум, без разлика како се облекувам“, напиша таа.
Таа, исто така, вели дека ги почитува луѓето „без разлика како се облекуваат, се однесуваат или дали се придржуваат до некои општествени стандарди“.

Многумина ја поддржуваат лутата објава на фитнес моделот, прозивајќи ја теретаната поради нивното „токсично“ однесување.
„Тоа ме прави крајно лут. Мал конзервативен град докажува колку може да биде токсичен“, напишал еден следбеник на Твитер и додал:
„Многу ми е жал што си била дискриминирана само затоа што си секси“.
„Треба да ти платат за да им ја промовираш салата. Твојот напредок е импресивен“, „Не ми е јасно што имаат против бесплатното рекламирање?“, се дел од коментарите.
- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

ФОТО: Ја „исфрлиле“ од теретана, причината ќе ве шокира!

-Реклама-Ширлс Ларсон била членка во теретана шест години, но откако била фатена како се фотографира за Инстаграм за време на тренинг, ја исфрлиле, а тоа брзо го споделила на својот Твитер профил, предизвикувајќи огромна бура од реакции.
Имено, таа била исфрлена од теретаната откако на социјалните мрежи објавила свои секси фотографии кои биле опишани како „невкусни“. Таа на фотографијата носи спортски градник и шорцеви како и на повеќето фотографии кои ги направила во теретана додека вежбала.
Таа потоа објавила серија фотографии на Инстаграм во истата секси облека за вежбање и напишала:
„Еве ме во мојата нова теретана, вртам нов лист“.

Во објавата на Инстаграм, Ширлс продолжила да пишува за инцидентот, објаснувајќи дека реакцијата на персоналот е повеќе од невкусна, пишува „Daily Star“.
„Слободна сум, друштвена, имам добар однос кон себе и свесна сум дека сум таква каква што сум, без разлика како се облекувам“, напиша таа.
Таа, исто така, вели дека ги почитува луѓето „без разлика како се облекуваат, се однесуваат или дали се придржуваат до некои општествени стандарди“.

Многумина ја поддржуваат лутата објава на фитнес моделот, прозивајќи ја теретаната поради нивното „токсично“ однесување.
„Тоа ме прави крајно лут. Мал конзервативен град докажува колку може да биде токсичен“, напишал еден следбеник на Твитер и додал:
„Многу ми е жал што си била дискриминирана само затоа што си секси“.
„Треба да ти платат за да им ја промовираш салата. Твојот напредок е импресивен“, „Не ми е јасно што имаат против бесплатното рекламирање?“, се дел од коментарите.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО