Tuesday, July 9, 2024
28.8 C
Skopje

(ФОТО)ПРЕД ДА ОДЛУЧАМ ДА ЈА НЕРВИРАМ НАЦИЈАТА СО ЗАДНИКОТ! Станија сподели фотографија стара 16 години

-Реклама-Станија Добројевиќ ги изненади и воодушеви сите со фотографија стара 16 години која ја сподели на својот Инстаграм.
Станија Добројевиќ долго време е присутна на домашната јавна сцена, а голема популарност стекна кога учествуваше во реалното шоу Фарма во кое беше многу блиска со Кристијан Голубовиќ.
Старлетата никогаш не криела дека оттогаш направила пластична операција и го усовршила својот изглед, а доказ за тоа се бројните стари фотографии кои можат да се најдат на интернет. Сега таа ги изненади и воодушеви сите кога на својот Инстаграм сподели серија фотографии на кои изгледа поинаку. Како што и самата напиша, била многу поскромна кон нив и се облекувала попристојно.
„Прв пат сум во Њујорк. Ова е 2006 година! Периодот кога студирав, пред да ми текне да се сликам провокативно и да ја нервирам нацијата со задникот. Бев убаво дете. А само се облекував убаво и скромно, сето тоа беше убаво, мирно и слатко. Вистинска мама девојка со сите десетици на факултет“, напиша таа на една од нив.
mondo.rs

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО)ПРЕД ДА ОДЛУЧАМ ДА ЈА НЕРВИРАМ НАЦИЈАТА СО ЗАДНИКОТ! Станија сподели фотографија стара 16 години

-Реклама-Станија Добројевиќ ги изненади и воодушеви сите со фотографија стара 16 години која ја сподели на својот Инстаграм.
Станија Добројевиќ долго време е присутна на домашната јавна сцена, а голема популарност стекна кога учествуваше во реалното шоу Фарма во кое беше многу блиска со Кристијан Голубовиќ.
Старлетата никогаш не криела дека оттогаш направила пластична операција и го усовршила својот изглед, а доказ за тоа се бројните стари фотографии кои можат да се најдат на интернет. Сега таа ги изненади и воодушеви сите кога на својот Инстаграм сподели серија фотографии на кои изгледа поинаку. Како што и самата напиша, била многу поскромна кон нив и се облекувала попристојно.
„Прв пат сум во Њујорк. Ова е 2006 година! Периодот кога студирав, пред да ми текне да се сликам провокативно и да ја нервирам нацијата со задникот. Бев убаво дете. А само се облекував убаво и скромно, сето тоа беше убаво, мирно и слатко. Вистинска мама девојка со сите десетици на факултет“, напиша таа на една од нив.
mondo.rs

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО