Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeUncategorizedТатко го нападнал својот син па се обидел да го прегази со...

Татко го нападнал својот син па се обидел да го прегази со возило

-Реклама-


56-годишник од селото Флорино е приведен откако се обидел да го тепа и да го удри со автомобил сопствениот син информира Министерството за внатрешни работи.

Тој околу 12.30 часот во близина на место викано „Голема нива“, помеѓу Форино и Чајле, по претходна расправија, физички го нападнал неговиот 32-годишен син и се обидел и да го удри со возило во кое претходно двајцата се превезувале.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок соопштуваат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Татко го нападнал својот син па се обидел да го прегази со возило

Реклама


56-годишник од селото Флорино е приведен откако се обидел да го тепа и да го удри со автомобил сопствениот син информира Министерството за внатрешни работи.

Тој околу 12.30 часот во близина на место викано „Голема нива“, помеѓу Форино и Чајле, по претходна расправија, физички го нападнал неговиот 32-годишен син и се обидел и да го удри со возило во кое претходно двајцата се превезувале.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок соопштуваат од МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО