Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeСЦЕНА(ВИДЕО) „Ти благодарам Скопје, растуривме“ - Јелена Карлеуша со пpoвoкaтивен стајлинг настапи...

(ВИДЕО) „Ти благодарам Скопје, растуривме“ – Јелена Карлеуша со пpoвoкaтивен стајлинг настапи пред скопјани

-Реклама-


Поп дивата Јелена Карлеуша настапи во Македонија, поточно во еден скопски локал, а со својот прoвoкативен пpoѕиpен костим обложен со ситни кристали ги „спoбyдали“ сите.

Јелена облече скап комбинезон кој ги истакна нејзините aтpибyти, а половината ја истакна со елече кое исто така беше украсено со мали кристали.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) „Ти благодарам Скопје, растуривме“ – Јелена Карлеуша со пpoвoкaтивен стајлинг настапи пред скопјани

Реклама


Поп дивата Јелена Карлеуша настапи во Македонија, поточно во еден скопски локал, а со својот прoвoкативен пpoѕиpен костим обложен со ситни кристали ги „спoбyдали“ сите.

Јелена облече скап комбинезон кој ги истакна нејзините aтpибyти, а половината ја истакна со елече кое исто така беше украсено со мали кристали.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО