Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

Девојка нападнала момче со стаклен предмет на забава во Скопје

-Реклама-


Министерството за внатрешни работи известува дека девојка синоќа во доцните вечерни часови нападнала момче со стаклен предмет за време на забава во Карпош.

„На 25.12.2022 во 04.00 часот А.Л.(22) од Скопје пријавил дека околу 02.00 часот во угостителски објект на подрачјето на Карпош бил нападнат со стаклен предмет од К.И. (женско лице)“, се вели во денешниот билтен на полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Девојка нападнала момче со стаклен предмет на забава во Скопје

-Реклама-


Министерството за внатрешни работи известува дека девојка синоќа во доцните вечерни часови нападнала момче со стаклен предмет за време на забава во Карпош.

„На 25.12.2022 во 04.00 часот А.Л.(22) од Скопје пријавил дека околу 02.00 часот во угостителски објект на подрачјето на Карпош бил нападнат со стаклен предмет од К.И. (женско лице)“, се вели во денешниот билтен на полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО