Monday, September 25, 2023
18.8 C
Skopje
HomeСЦЕНАСкапоцен прстен од 15.000 долари заблеска на раката на Наташа Беквалац, еве...

Скапоцен прстен од 15.000 долари заблеска на раката на Наташа Беквалац, еве кого заведе овој пат балканската поп дива!

-Реклама-Љубовниот живот на Наташа Беквалац отсекогаш привлекувал големо внимание во јавноста, а имало и шеги кои таа самата ги правела за трите пропаднати бракови кои ги има зад себе.

Како што пренесуваат медиумите, Наташа Беквалац, покрај убавите спомени од американската турнеја, донела и додворувач од другиот континент кој не се откажува од идејата да ја освои.

– Американската турнеја на Наташа ја воодушеви тамошната публика и се покажа како една од најуспешните во последните години. Луѓето беа луди по неа, нејзината енергија и убавина, а таа се трудеше да ги запознае сите кои сакаат да се сретнат или да се фотографираат со неа. Меѓутоа, на нејзиниот настап во Њујорк се појави човек кој беше толку опседнат со неа што не му беше доволно случајно познанство, па веќе два месеци е решен да ја освои по секоја цена – вели извор близок до пејачката, а открива дека човекот успеал да дојде до домашната адреса на Наташа, на која ѝ испратил скап подарок како доказ дека има сериозни намери.

– Колку овој моќен маж од Њујорк лудувал по неа стана јасно откако успеал да ја најде нејзината адреса и ѝ испратил букет од триста црвени рози со дијамантски прстен. Сè додека не го видела прстенот, таа верувала дека цвеќињата дошле од обожаватели. Била шокирана кога покрај пораката во која момчето го открил идентитетот и ѝ понудил брак, видела прстен вреден повеќе од 15.000 евра – според изворот, со тврдење дека поп ѕвездата размислувала како да го врати прстенот.

-Се уште е шокирана што овој човек ѝ ја нашол адресата на која живее и е решена да го врати прстенот и културно да ја одбие неговата понуда. Иако таа е делумно сочувствителна што тој направил толку голем трошок, таа не сака да задржи ништо толку скапо од маж со кој не ни планира да оди на состанок. Од друга страна, таа не сака да има директен контакт со него и да навлегува во подлабока приказна, па најверојатно некој од нејзиниот тим наскоро ќе го контактира и ќе му се заблагодари за изненадувањето, но и ќе го врати скапиот дијамант назад – заклучува. изворот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Скапоцен прстен од 15.000 долари заблеска на раката на Наташа Беквалац, еве кого заведе овој пат балканската поп дива!

РекламаЉубовниот живот на Наташа Беквалац отсекогаш привлекувал големо внимание во јавноста, а имало и шеги кои таа самата ги правела за трите пропаднати бракови кои ги има зад себе.

Како што пренесуваат медиумите, Наташа Беквалац, покрај убавите спомени од американската турнеја, донела и додворувач од другиот континент кој не се откажува од идејата да ја освои.

– Американската турнеја на Наташа ја воодушеви тамошната публика и се покажа како една од најуспешните во последните години. Луѓето беа луди по неа, нејзината енергија и убавина, а таа се трудеше да ги запознае сите кои сакаат да се сретнат или да се фотографираат со неа. Меѓутоа, на нејзиниот настап во Њујорк се појави човек кој беше толку опседнат со неа што не му беше доволно случајно познанство, па веќе два месеци е решен да ја освои по секоја цена – вели извор близок до пејачката, а открива дека човекот успеал да дојде до домашната адреса на Наташа, на која ѝ испратил скап подарок како доказ дека има сериозни намери.

– Колку овој моќен маж од Њујорк лудувал по неа стана јасно откако успеал да ја најде нејзината адреса и ѝ испратил букет од триста црвени рози со дијамантски прстен. Сè додека не го видела прстенот, таа верувала дека цвеќињата дошле од обожаватели. Била шокирана кога покрај пораката во која момчето го открил идентитетот и ѝ понудил брак, видела прстен вреден повеќе од 15.000 евра – според изворот, со тврдење дека поп ѕвездата размислувала како да го врати прстенот.

-Се уште е шокирана што овој човек ѝ ја нашол адресата на која живее и е решена да го врати прстенот и културно да ја одбие неговата понуда. Иако таа е делумно сочувствителна што тој направил толку голем трошок, таа не сака да задржи ништо толку скапо од маж со кој не ни планира да оди на состанок. Од друга страна, таа не сака да има директен контакт со него и да навлегува во подлабока приказна, па најверојатно некој од нејзиниот тим наскоро ќе го контактира и ќе му се заблагодари за изненадувањето, но и ќе го врати скапиот дијамант назад – заклучува. изворот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО