Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа во Скопје – овој дел од градот е целосно БЛОКИРАН

-Реклама-


Сообраќајна несреќа се случи попладнево кај касарна Илинден во Скопје, информира Курир.

Тој дел од градот е целосно блокиран.

Граѓаните во своите автомобили, во колони чекаат ред да поминат додека полицијата е веќе пристигната на лице место.

Видеото погледнете го во продолќение:

РекламаИзвор+ФОТО: KURIR.MK

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа во Скопје – овој дел од градот е целосно БЛОКИРАН

-Реклама-


Сообраќајна несреќа се случи попладнево кај касарна Илинден во Скопје, информира Курир.

Тој дел од градот е целосно блокиран.

Граѓаните во своите автомобили, во колони чекаат ред да поминат додека полицијата е веќе пристигната на лице место.

Видеото погледнете го во продолќение:

РекламаИзвор+ФОТО: KURIR.MK

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО