Tuesday, June 25, 2024
28.8 C
Skopje

Цеца никогаш попpoвoкaтивнa: Пејачката настапи во гpaдник и пpoѕиpни панталони!

-Реклама-


Пејачката Цеца Ражнатовиќ одржа концерт во Источно Сараево, а покрај одличниот настап, таа публиката ја изненади и со стајлингот.

Имено, познато е дека пејачката внимава на својот изглед, а и не прашува за цена кога станува збор за облека што е моден тренд.

Пејачката настапи во сако под кое носеше само гpадник и пpoѕиpни пaнтaлони со циркони.

Погледнете:

Реклама

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Цеца никогаш попpoвoкaтивнa: Пејачката настапи во гpaдник и пpoѕиpни панталони!

-Реклама-


Пејачката Цеца Ражнатовиќ одржа концерт во Источно Сараево, а покрај одличниот настап, таа публиката ја изненади и со стајлингот.

Имено, познато е дека пејачката внимава на својот изглед, а и не прашува за цена кога станува збор за облека што е моден тренд.

Пејачката настапи во сако под кое носеше само гpадник и пpoѕиpни пaнтaлони со циркони.

Погледнете:

Реклама

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО