Sunday, September 24, 2023
18.8 C
Skopje
HomeМАГАЗИН(ВИДЕО) Еве како правилно се користи соларникот - овој трик ги воодушеви...

(ВИДЕО) Еве како правилно се користи соларникот – овој трик ги воодушеви сите!

-Реклама-


Има причина зошто соралниците имаат набори на дното и тие се таму за полесно да се истури солта од нив. Многу луѓе ги тресат за да излезе солта, но на тој начин всушност излегува многу помалку сол.

Се испостави дека многу луѓе немаат идеја како правилно да ги користат и трикот што им го покажа оваа жена целосно ги воодушеви сите.

На краткиот клип ќе видите жена како го демонстрира правилниот начин на зачинување:

@cody.93 How old were you when you learned the proper way to use a salt and pepper shaker? #chef #crazy #learnontiktok #lifehacks #fyp #foryou #foryoupage ♬ original sound – Cody

24SATA.HR

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Еве како правилно се користи соларникот – овој трик ги воодушеви сите!

Реклама


Има причина зошто соралниците имаат набори на дното и тие се таму за полесно да се истури солта од нив. Многу луѓе ги тресат за да излезе солта, но на тој начин всушност излегува многу помалку сол.

Се испостави дека многу луѓе немаат идеја како правилно да ги користат и трикот што им го покажа оваа жена целосно ги воодушеви сите.

На краткиот клип ќе видите жена како го демонстрира правилниот начин на зачинување:

@cody.93 How old were you when you learned the proper way to use a salt and pepper shaker? #chef #crazy #learnontiktok #lifehacks #fyp #foryou #foryoupage ♬ original sound – Cody

24SATA.HR

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО