Friday, April 19, 2024
12.8 C
Skopje

Пристигнуваат пари за четири хороскопски знаци

-Реклама-

Се ослободивме од ретроградните Макрур и Венера, па конечно работите почнуваат да се враќаат во нормала, а тоа важи и за финансиската состојба.

Реклама

Сонцето и Марс во Вага влијаат на потребата за рамнотежа, па добро е што ќе има помалку избрзани, финансиски потези.

-Реклама-

Играме уште еден ѕвезден рулет, а одредени знаци ќе имаат поголема среќа кога се парите во прашање.

-Реклама-

Доколку се прашувате кој ќе има пари до крајот на септември, меѓу нив се и знаците: Девица, Вага, Стрелец и Лав.

ДЕВИЦА

Меркур тргна напред, а Сонцето и Марс ви носат одлична заработка. Парите едноставно сами ќе ви дојдат во следниот циклус.

ВАГА

Позитивен период за пари ви трае цело време. Планетите се поволни за вашиот знак, па имате можност да заработите повеќе. Висината на вашата заработка во овој период зависи исклучиво од вашата иницијатива.

СТРЕЛЕЦ

Плутон во добри аспекти ви носи можност да заработите многу пари. Јупитер во Бик ви обезбедува добар приход, а исто така го менува вашиот однос кон парите. Научивте дека понекогаш ризикот се исплати.

ЛАВ

Меркур ви носи стабилна заработка. Финансиски конечно ќе се опоравите од трошоците што ги имавте во август.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Бик.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Пристигнуваат пари за четири хороскопски знаци

Реклама

Се ослободивме од ретроградните Макрур и Венера, па конечно работите почнуваат да се враќаат во нормала, а тоа важи и за финансиската состојба.

Сонцето и Марс во Вага влијаат на потребата за рамнотежа, па добро е што ќе има помалку избрзани, финансиски потези.

Играме уште еден ѕвезден рулет, а одредени знаци ќе имаат поголема среќа кога се парите во прашање.

Доколку се прашувате кој ќе има пари до крајот на септември, меѓу нив се и знаците: Девица, Вага, Стрелец и Лав.

ДЕВИЦА

Меркур тргна напред, а Сонцето и Марс ви носат одлична заработка. Парите едноставно сами ќе ви дојдат во следниот циклус.

ВАГА

Позитивен период за пари ви трае цело време. Планетите се поволни за вашиот знак, па имате можност да заработите повеќе. Висината на вашата заработка во овој период зависи исклучиво од вашата иницијатива.

СТРЕЛЕЦ

Плутон во добри аспекти ви носи можност да заработите многу пари. Јупитер во Бик ви обезбедува добар приход, а исто така го менува вашиот однос кон парите. Научивте дека понекогаш ризикот се исплати.

ЛАВ

Меркур ви носи стабилна заработка. Финансиски конечно ќе се опоравите од трошоците што ги имавте во август.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Бик.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО