Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

(ФОТО) Иван Јованов од „Либеро бенд“ ќе стане татко – со новата девојка очекуваат женско дете

-Реклама-

Пејачот од Либеро бенд, Иван Јованов ќе стане татко. Тој денес направи забавата за откривање на полот на нивното бебе.

Реклама

По разделбата со Антониа, тој не говореше јавно за својот љубовен живот.

-Реклама-

Но, по се изгледа тој и неговата нова девојка Ивана се многу заљубени, и со радост го очекуваат нивното девојче.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Иван Јованов од „Либеро бенд“ ќе стане татко – со новата девојка очекуваат женско дете

-Реклама-

Пејачот од Либеро бенд, Иван Јованов ќе стане татко. Тој денес направи забавата за откривање на полот на нивното бебе.

Реклама

По разделбата со Антониа, тој не говореше јавно за својот љубовен живот.

Но, по се изгледа тој и неговата нова девојка Ивана се многу заљубени, и со радост го очекуваат нивното девојче.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО