Wednesday, April 17, 2024
12.8 C
Skopje

Ги чека невообичаено луда среќа: Два хороскопски знаци кои ќе блеснат оваа есен

-Реклама-

Познатиот руски астролог Павел Глоба неодамна откри дека два знака од средината на септември до крајот на есента ги очекува невообичаено поволен период.

Реклама

Глоба е истакнат астролог во поранешните советски држави, а тамошната јавност сака да го следи, особено затоа што често дава најразновидни и детални астро прогнози.

-Реклама-

Рак
Од 15 септември наваму ве очекува период на промени. Можно е да се соочите со проблеми, особено на работа, но не гледајте на ова како казна, туку како можност!

-Реклама-

Глоба истакнува дека Раковите со снаодливост и упорност ќе ги надминат овие предизвици и ќе ги претворат во нивен голем успех. Целата ваша напорна работа ќе биде наградена. До крајот на октомври можете да очекувате и унапредување или зголемување на платата на вашето работно место. Вака или онака, салдото на банкарската сметка на Ракот во голема мера ќе се подобри.

Риби
Рибите, пак, имаат среќа во љубовта! Доколку сте соло, во наредните недели ве очекува судбоносна средба која ќе ви го обои животот со нови бои и ќе го направи вашиот живот да се истакне. Ова познанство најверојатно ќе се претвори во страсна романса која ќе ви донесе искрено задоволство.

Рибите кои веќе имаат семејство или партнер ќе ја подобрат својата врска и ќе ја подигнат на повисоко ниво со многу повеќе топлина, доверба и разбирање, пренесува Novi.ba.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Ги чека невообичаено луда среќа: Два хороскопски знаци кои ќе блеснат оваа есен

Реклама

Познатиот руски астролог Павел Глоба неодамна откри дека два знака од средината на септември до крајот на есента ги очекува невообичаено поволен период.

Глоба е истакнат астролог во поранешните советски држави, а тамошната јавност сака да го следи, особено затоа што често дава најразновидни и детални астро прогнози.

Рак
Од 15 септември наваму ве очекува период на промени. Можно е да се соочите со проблеми, особено на работа, но не гледајте на ова како казна, туку како можност!

Глоба истакнува дека Раковите со снаодливост и упорност ќе ги надминат овие предизвици и ќе ги претворат во нивен голем успех. Целата ваша напорна работа ќе биде наградена. До крајот на октомври можете да очекувате и унапредување или зголемување на платата на вашето работно место. Вака или онака, салдото на банкарската сметка на Ракот во голема мера ќе се подобри.

Риби
Рибите, пак, имаат среќа во љубовта! Доколку сте соло, во наредните недели ве очекува судбоносна средба која ќе ви го обои животот со нови бои и ќе го направи вашиот живот да се истакне. Ова познанство најверојатно ќе се претвори во страсна романса која ќе ви донесе искрено задоволство.

Рибите кои веќе имаат семејство или партнер ќе ја подобрат својата врска и ќе ја подигнат на повисоко ниво со многу повеќе топлина, доверба и разбирање, пренесува Novi.ba.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО