Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

Емотивно видео: Лепа Брена и снаата Александра Пријовиќ не издржаа, ги совладаа емоциите и заплакаа на сцената

-Реклама-

Пејачката Александра Пријовиќ вчера го одржа својот втор концерт во „Белградската Арена“, а вчера и последниот трет пред публика од 20 илјади луѓе.

Реклама

По концертот таа сподели видео на Инстаграм на кое напиша дека оваа ноќ не може да се опише со зборови.

-Реклама-

На вториот концерт во арената се појави Лепа Брена како нејзин гостин, а видеото и настапот немаше да стане вирален доколку двете не плачеа на сцената.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Емотивно видео: Лепа Брена и снаата Александра Пријовиќ не издржаа, ги совладаа емоциите и заплакаа на сцената

-Реклама-

Пејачката Александра Пријовиќ вчера го одржа својот втор концерт во „Белградската Арена“, а вчера и последниот трет пред публика од 20 илјади луѓе.

Реклама

По концертот таа сподели видео на Инстаграм на кое напиша дека оваа ноќ не може да се опише со зборови.

На вториот концерт во арената се појави Лепа Брена како нејзин гостин, а видеото и настапот немаше да стане вирален доколку двете не плачеа на сцената.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО