Sunday, May 19, 2024
17.8 C
Skopje

Идеален ручек за целото семејство: Вкусни и сочни гурмански ролнички!

-Реклама-

Пробајте ги овие ролнички полнети со шунка и кулен

Реклама

СОСТОЈКИ:

-Реклама-

пилешки гради
100 гр шунка
100 гр кулен
100 гр урда
малку сенф
лист од магдонос
лук во гранули
сув зачин
масло
малку зачин за пилешко

-Реклама-

ПОДГОТОВКА:

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Идеален ручек за целото семејство: Вкусни и сочни гурмански ролнички!

-Реклама-

Пробајте ги овие ролнички полнети со шунка и кулен

Реклама

СОСТОЈКИ:

пилешки гради
100 гр шунка
100 гр кулен
100 гр урда
малку сенф
лист од магдонос
лук во гранули
сув зачин
масло
малку зачин за пилешко

ПОДГОТОВКА:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО