Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

(ФОТО) Земјотрес ја стресе Македонија

-Реклама-

Земјотрес од 3,2 степени е регистриран во близина на Тетово.

Реклама

Според информациите на ЕМСЦ, потресот се случил на 13 километри од овој град во 10 часот и 24 минути.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

(ФОТО) Земјотрес ја стресе Македонија

Реклама

Земјотрес од 3,2 степени е регистриран во близина на Тетово.

Според информациите на ЕМСЦ, потресот се случил на 13 километри од овој град во 10 часот и 24 минути.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО