Tuesday, April 16, 2024
27.8 C
Skopje

Пристигнуваат пари за 4 хороскопски знаци! Еве кој ќе ги се збогати до 28 октомври, а еден знак треба да ги игра игри на среќа

-Реклама-

Сезоната на Скорпијата е пред нас, а ние играме уште една игра со рулет со ѕвезди, па одредени хороскопски знаци ќе имаат повеќе финансиска среќа од другите.

Реклама

Ако се прашувате кој ќе има пари до 28 октомври, меѓу нив се и знаците: Девица, Јарец, Скорпија и Вага.

-Реклама-

ДЕВИЦА
Венера во вашиот знак не само што ви носи подароци, туку и пари. Вие сте во добра позиција да добиете покачување или да заработите дополнителен приход.

-Реклама-

ЈАРЕЦ
Добрите аспекти на Сатурн ви ги носат парите што ги заслужувате. Вашата напорна работа конечно ќе се исплати. Пријателите ќе ви понудат да заработите дополнителни приходи со работа.

СКОРПИЈА
Вие сте еден од најмоќните знаци на Зодијакот во овој период. Ѕвездите се на ваша страна, па можете да заработите големи пари ако ја вложите вашата енергија во тоа.

ВАГА
Нагласеното второ поле не дозволува да останете без пари. Ќе имате приходи од повеќе извори, па нема да има зима за вас.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Стрелец.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

Пристигнуваат пари за 4 хороскопски знаци! Еве кој ќе ги се збогати до 28 октомври, а еден знак треба да ги игра игри на среќа

Реклама

Сезоната на Скорпијата е пред нас, а ние играме уште една игра со рулет со ѕвезди, па одредени хороскопски знаци ќе имаат повеќе финансиска среќа од другите.

Ако се прашувате кој ќе има пари до 28 октомври, меѓу нив се и знаците: Девица, Јарец, Скорпија и Вага.

ДЕВИЦА
Венера во вашиот знак не само што ви носи подароци, туку и пари. Вие сте во добра позиција да добиете покачување или да заработите дополнителен приход.

ЈАРЕЦ
Добрите аспекти на Сатурн ви ги носат парите што ги заслужувате. Вашата напорна работа конечно ќе се исплати. Пријателите ќе ви понудат да заработите дополнителни приходи со работа.

СКОРПИЈА
Вие сте еден од најмоќните знаци на Зодијакот во овој период. Ѕвездите се на ваша страна, па можете да заработите големи пари ако ја вложите вашата енергија во тоа.

ВАГА
Нагласеното второ поле не дозволува да останете без пари. Ќе имате приходи од повеќе извори, па нема да има зима за вас.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Стрелец.


ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО

Hello, Monetag!