Friday, December 1, 2023
4.8 C
Skopje
spot_img

МВР со детали: Скопјанец пронајден починат во својот дом

-Реклама-

Како што објави полицијата, на 24.10.2023 година во 14.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на подрачјето на Ѓорче Петров бил пронајден починат М.Т.(53) од Скопје.

Реклама

Од полицијата велат дека лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на обвинител наредена и обдукција.

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

МВР со детали: Скопјанец пронајден починат во својот дом

Реклама

Како што објави полицијата, на 24.10.2023 година во 14.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека во домот на подрачјето на Ѓорче Петров бил пронајден починат М.Т.(53) од Скопје.

Од полицијата велат дека лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт. Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје, а по наредба на обвинител наредена и обдукција.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО