Tuesday, May 21, 2024
21.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Ужас во Србија: Маж се разнесе со бомба на железничка станица

-Реклама-

Во утринските часови на железничката станица во Чачак се случи трагедија, кога маж се разнесе со бомба. Тој починал на лице место.

Реклама

Според неофицијални информации, мажот седел на клупа по што активирал експлозивна направа и се разнел.

-Реклама-

На лице место се голем број полициски службеници кои вршат увид. Нема други повредени лица.

-Реклама-

- Advertisement -
ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
spot_img

ПОПУЛАРНО

(ВИДЕО) Ужас во Србија: Маж се разнесе со бомба на железничка станица

-Реклама-

Во утринските часови на железничката станица во Чачак се случи трагедија, кога маж се разнесе со бомба. Тој починал на лице место.

Реклама

Според неофицијални информации, мажот седел на клупа по што активирал експлозивна направа и се разнел.

На лице место се голем број полициски службеници кои вршат увид. Нема други повредени лица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ
- Реклама -

ПОПУЛАРНО